fbpx

Puikus aptarnavimas – Haydarpasha!

Puikiai vertinamas viešbutis jau laukia atostogautojų 2020-iems metams! Kokį viešbutį Jums siūlome? Viešbutis „Haydarpasha Palace“ įsikūręs Konaklyje, už 13 km nuo Ulas paplūdimio ir iškylų zonos. Viešbutyje įrengtas restoranas, baras, sezoninis lauko baseinas ir SPA centras, o visose patalpose veikia nemokamas belaidis internetas. Automobilius nemokamai pasistatysite nuosavoje aikštelėje. Visuose numeriuose yra televizoriai, o iš kai kurių atsiveria jūros, kalnų arba baseino vaizdai. „Haydarpasha Palace“ registratūra dirba visą parą. Viešnagės metu galėsite atsipalaiduoti nuosavame paplūdimyje ir pažaisti biliardą. Pageidaujantiems nuomojami automobiliai. Artimiausias, Gazipašos, oro uostas įsikūręs už 55 km.

Kelionės datos ir kainos: Išvykimas 2020m. balandžio 7d. - grįžimas 2020m. balandžio 14d.

Kaina vienam asmeniui, keliaujant ir gyvenant dviem suaugusiems su vaiku iki 11 metų amžiaus, standartiniame kambaryje – €389.

Kaina vienam asmeniui, keliaujant ir gyvenant dviese standartiniame kambaryje - €475.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Skrydžiai Vilnius – Antalija – Vilnius;
  • Rankinis (5kg) ir registruotas (20kg) bagažai;
  • Pervežimas nuo oro uosto iki viešbučio ir atgal;
  • 7 nakvynės 5* viešbutyje Haydarpasha Palace;
  • Maitinimo tipas – ultra viskas įskaičiuota;
  • Kelionės vadovo paslaugos.

Kelionės organizatorius - „Novaturas“. Skrydžio laikai yra preliminarūs, būtinai juos pasitikrink prieš kelionę. Kelionės metu BŪTINAS pasas, kuris privalo galioti ne trumpiau negu 6 mėnesius po kelionės pabaigos.

KAMBARIŲ KIEKIS UŽ NURODYTĄ KAINĄ YRA RIBOTAS.