fbpx

Puiki kaina ir kokybė – Kandelor!

Vos už 250 metrų nuo Alanijos Kleopatros paplūdimio įsikūrusiame viešbutyje „Xperia Kandelor“ įrengti šiuolaikiški numeriai su balkonais. Svečiai gali naudotis viešbučio paplūdimiu, lauko baseinu ir nemokamu belaidžiu internetu.

Visuose neutraliomis spalvomis dekoruotuose „Xperia Kandelor“ numeriuose su plytelėmis išklotomis grindimis yra oro kondicionieriai, palydovinius kanalus rodantys televizoriai ir mini barai.

Rytais galėsite pasistiprinti savitarnos pusryčiais. Restorano vidaus salėje ir lauko terasoje patiekiami vietiniai valgiai. Svečiai taip pat kviečiami pagurkšnoti gaivinančių gėrimų bare prie baseino.

Viešbučio SPA centre įrengta sauna ir sūkurinė vonia, atliekamos masažo procedūros. Privačiame paplūdimyje pastatyti deginimosi gultai ir skėčiai nuo saulės.

Kelionės datos ir kainos: Išvykimas 2019m. balandžio 06d. - grįžimas 2019m. balandžio 13d.

Kaina vienam asmeniui, keliaujant ir gyvenant dviem suaugusiems su vaiku iki 6 metų amžiaus, standartiniame kambaryje – €297.

Kaina vienam asmeniui, keliaujant ir gyvenant dviese standartiniame kambaryje - €349

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Skrydžiai Vilnius – Antalija– Vilnius;
  • Rankinis (5kg) ir registruotas (20kg) bagažai;
  • Pervežimas nuo oro uosto iki viešbučio ir atgal;
  • 7 nakvynės 4* viešbutyje Kandelor;
  • Maitinimo tipas – viskas įskaičiuota;
  • Kelionės vadovo paslaugos.

Kelionės organizatorius - „NOVATURAS“. Skrydžio laikai: Vilnius –Antalija 10:20; Antalija – Vilnius 06:15. Skrydžio laikai yra preliminarūs, būtinai juos pasitikrink prieš kelionę. Kelionės metu BŪTINAS pasas, kuris privalo galioti ne trumpiau negu 6 mėnesius po kelionės pabaigos.

KAMBARIŲ KIEKIS UŽ NURODYTĄ KAINĄ YRA RIBOTAS.